Lektoři

 ALLAN LEMAJA (BRA) 

Majitel a hlavní choreograf taneční skupiny "Out Of Bounds” v České republice.

V 2010 vyhrál všechny soutěže v první i druhé lize mezi českými tanečními organizacemi (CDO a TSR) a získal titul „Taneční skupina roku 2010“ a se skupinou „Out Of Bounds“ byl semifinalistou soutěže „Česko-Slovensko má talent“. Také se mu podařilo získat titul Vícemistra Evropy v Amsterdamu.

 

Několikrát vyhrál s OOB titul Mistři České Republiky v Hip Hopových formacich a pod jeho vedením se skupina Out Of Bounds účastnila každého finále ve všech soutežích, které navštívila.

Specializuje se na Old School Hip Hop, LA style a Lyrical Hip Hop. 

 

Pravidelně také učí juniori, dospěli a taky rodiče ze skupiny Freedom (Ústí nad Labem) ve věku od 9 až do 60 let. Dříve také spolupracoval se skupinami Her Majesty a Stardance Chomutov. 

Učí workshopy po celé Evropě – v ČR, Anglii, Maďarsku, Francii, na Slovensku a v Německu. Je porota v World Of Dance, nejprestižnejší street dancové soutež na světě.

 PETRA BAČOVÁ (CZE) 

Lektorka a tanečnice úspěšné česko-brazilské taneční skupiny Out of Bounds (Praha), se kterou získala několik prestižních ocenění, jako například Taneční skupina roku (2010, 2011), Mistr ČR Hip hop formace IDO, 2.vicemistr Evropy Hip hop formace IDO a další. S Out of Bounds se také zúčastnila talentové soutěže Československo má talent.

 

Tanci se věnuje již od předškolního věku, kdy se přes lidovky, modern dance a disco dance dostala až ke street dance.

 

V současné době se zaměřuje hlavně na LA style, ve svých lekcích využívá kombinaci ženských a energických pohybů s důrazem na splynutí pohybů s hudbou.

 

Pravidelně navštěvuje workshopy zahraničních lektorů. Vyučuje jak začátečníky, tak pokročilé, od dětí až po dospělé.

 

Spolupracuje dále s taneční skupinou Free Dance Studio.

 NOBRU XSTYLE (BRA) 

Nobru tancuje od roku 1998.

Tancoval v několika hlavních skupinách v Brazílii, kde dělal různé show v TV, reklamy.

 

Je choreografem a režisérem taneční skupiny XStyle Dance Company, se kterou vyhrál hodně soutěží.

V roce 2011 se skupina XStyle Dance Company umístila v TOP 4 skupinách na světě.

 

Nobru je choreografem taneční skupiny Out of Bounds a zároveň režisérem a choreografem skupiny XStyle Dance Europe – tato skupina se umístila na 1. místě na soutěži Taneční Skupina Roku 2013 ve Freestyle kategorii.

 

V minulosti pracoval jako tanečník a choreograf se Sámerem Issou, Le Monde, Anitou Soul, Karlem Gottem a dalšími.

Byl choreografem Bena Cristovao a několika jeho klipů.

 

V ČSMT se skupinou Out of Bounds se v roce 2010 dostali do semifinále.

V roce 2011 byli v ČSMT jako skupina Czech Dis Out a v roce 2012 se zúčastnili v ČSMT jako tanečníci po boku zpěvačky Esther Lubadika.