OOB Letní Soustředění

Letos nás čeká malebné městečko Třešť. Leží v kouzelné části Českomoravské vrchoviny, zhruba v polovině cesty mezi Prahou a Brnem.
 
Ubytování je v SOU a SOŠ Třešť v dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Na každém podlaží je kuchyňka s ledničkou, vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a dvěma společenskými místnostmi s  LCD televizí, DVD přehrávačem, společenskými hrami, knihami a časopisy – místo jako stvořené pro společenská setkávání.
A co vás bude asi zajímat nejvíce, je internet. Ten je v současné době zavedený do některých ubytovacích částí, nicméně v budově školy a v její blízkosti je Wi-Fi připojení.
K dispozici jsou pro vás i veškerá sportovní zařízení v areálu školy – taneční sál se zrcadlem, tenisové kurty, minigolf, venkovní stoly pro stolní tenis, atd.
Za zmínku stojí i společenský sál s kapacitou 400 míst.
 
 
A navíc na vás čeká přírodní koupaliště Malvíny kam najdete šestimetrovou skluzavku, dva vodní chrliče a vodní hřib. V areálu je připraveno pro nejmenší návštěvníky také dětské hřiště a pro ty větší a dospělé pak hřiště na plážový volejbal.
 
Najeďte kurzorem doprava nebo doleva na snímku, aby slideshow mohla začít
28.8 - 01.9.2019
------------------------------------
Letní soustředění je určen pro:
 
* děti od 7 až 14 let
* mládež / dospělí
* rodiče
(současné a budoucí členy soutěžních týmů)
 
kteří si v létě chtějí zatančit, zasportovat a zabavit se.
----------------------------------------

Děti, mládež / dospělí a  rodiče mají taneční tréninky, a mimo tyto tréninky děti ještě mají normální program dětského tábora připravený oddílovými vedoucími.

Denně vás čeká 3 až 4 lekce po 1,5 hodině.
Celková cena za soustředění obsahuje: taneční výuku, pronájmy sálů a tělocvičen, ubytování, služby a využití areálů, kompletní stravování (snídaně, oběd a večeře), pitný režim, 1x zájezd do koupaliště, zabezpečení činnosti dětí mimo taneční výuku oddílovými vedoucími. Cena neobsahuje dopravu dítěte na taneční soustředění – ta je individuální. 
Cena:
4200,-Kč (5 dny)
2700,-Kč (pátek, sobota a neděle)

© 2017 by Out Of Bounds 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now