OOB Letní Soustředění

Letos nás čeká malebné městečko Třešť. Leží v kouzelné části Českomoravské vrchoviny, zhruba v polovině cesty mezi Prahou a Brnem.
 
Ubytování je v SOU a SOŠ Třešť v dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Na každém podlaží je kuchyňka s ledničkou, vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a dvěma společenskými místnostmi s  LCD televizí, DVD přehrávačem, společenskými hrami, knihami a časopisy – místo jako stvořené pro společenská setkávání.
A co vás bude asi zajímat nejvíce, je internet. Ten je v současné době zavedený do některých ubytovacích částí, nicméně v budově školy a v její blízkosti je Wi-Fi připojení.
K dispozici jsou pro vás i veškerá sportovní zařízení v areálu školy – taneční sál se zrcadlem, tenisové kurty, minigolf, venkovní stoly pro stolní tenis, atd.
Za zmínku stojí i společenský sál s kapacitou 400 míst.
 
 
A navíc na vás čeká přírodní koupaliště Malvíny kam najdete šestimetrovou skluzavku, dva vodní chrliče a vodní hřib. V areálu je připraveno pro nejmenší návštěvníky také dětské hřiště a pro ty větší a dospělé pak hřiště na plážový volejbal.
 
Najeďte kurzorem doprava nebo doleva na snímku, aby slideshow mohla začít

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

28.8 - 01.9.2019
------------------------------------
Letní soustředění je určen pro:
 
* děti od 7 až 14 let
* mládež / dospělí
* rodiče
(současné a budoucí členy soutěžních týmů)
 
kteří si v létě chtějí zatančit, zasportovat a zabavit se.
----------------------------------------

Děti, mládež / dospělí a  rodiče mají taneční tréninky, a mimo tyto tréninky děti ještě mají normální program dětského tábora připravený oddílovými vedoucími.

Denně vás čeká 3 až 4 lekce po 1,5 hodině.
Celková cena za soustředění obsahuje: taneční výuku, pronájmy sálů a tělocvičen, ubytování, služby a využití areálů, kompletní stravování (snídaně, oběd a večeře), pitný režim, 1x zájezd do koupaliště, zabezpečení činnosti dětí mimo taneční výuku oddílovými vedoucími. Cena neobsahuje dopravu dítěte na taneční soustředění – ta je individuální. 
Cena:
4200,-Kč (5 dny)
2700,-Kč (pátek, sobota a neděle)